تبلیغات
عمومی - سازمان بهداشت جهانی و ایدز

عمومی
این وبلاگ کاملا اسلامی و بدون هیچ تخلفی میباشد

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور


آموزش کشف گزینه صحیح

کتاب تکنیکهای طلایی تست زنی در کنکور

شما تا 25% بيشتر از كساني كه به اين روش آگاهي ندارند تست خواهيد زد.

حتي اگر يك روز به كنكور مانده فرصت را از دست ندهيد

به همراه هدیه نفیس تقویت حافظه استاد نصرت

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .
براي اثبات كارآيي اين روشها به اختصار اشاره ‏مي‏كنيم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبناي دانش خويش درست علامت بزنيد و 20% بقيه را با روشهای ارایه شده در این مجموعه علامت بزنيد، امتياز شما به جاي 80% به رقم باور نكردني 6/99% خواهد رسيد.

همينطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشيد و نصف ديگر را با كمك تكنيك هاي ارایه شده علامت بزنيد رتبه شما از 50% به 7/84% افزايش ‏مي ‏يابد.
دكتر عباسپور (رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، يعني افزايش مهارت هاي تست زني ضريب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره 18574
این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.
محتوای این مجموعه در زیر توضیح داده شده است. توجه کنید که مطالب این مجموعه را نمی توانید در بسته های دیگر پیدا کنید.

محتوای مجموعه :

1-لوح همراه که شامل:

استراتژي ها و تاكتيك هاي تست زني با كمترين معلومات
به كمك روشهاي هفت گانه كشف گزينه صحيح
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و منطق فازي
آشنايي كامل با روانشناسي طراحان سوالات كنكور
آشنايي كامل با روشهاي صحيح تست زني
تشخيص تفاوت بين تست هاي استاندارد و غير استاندارد
روشهاي كاهش اظطراب و استرس
افزايش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
آموزش مديريت زمان و تقسيم بندي زماني صحيح
همراه با بيان اسرار موفقيت N.L.P
آموزش بصورت گویا و قابل فهم
بهمراه حل نمونه سوالات كنكورهاي سالهاي قبل با اين روش
و ................
ياد آور مي شويم روشهاي ارائه شده در اين مجموعه، هيچ مغايرتي با معلومات شما نداشته بلكه بهترين مكمل مي باشد. شما ميتوانيد اين روش را در آزمونهاي تستي به اجرا گذارده و از نتايج فوق العاده آن لذت ببريد تا صحت كاربرد آن بر شما روشن گردد.

2-کتاب تکنیکهای طلایی تست زنی در کنکور  شامل:

این کتاب حاصل زحمات سالها تجربه، مشاوره ومدیریت مؤسسات علمی آموزشی آزاد و همچنین برنامه ریزی در مقاطع مختلف تحصیلی بوده است.
در این کتاب به مباحثی در زمینه اصول مشاوره - برنامه ریزی کوتاه مدت وبلند مدت - تعریف یادگیری - آمادگی برای کنکور - نقش دانش‌آموز در برنامه ریزی وروشهای یادگیری و... اشاره شده است. در این کتاب سعی شده بیشتر از تجربیات اساتید وارتباطات زیادی که با دانش‌آموزان  داشته‌اند استفاده شود.
در نگارش این کتاب سعی ما از همان ابتدا این بود که با زبانی ساده به بیان مفاهیم واصطلاحات پیچیده این علم بپردازیم وهدف ما بیشتر ارتباط بهتر با مخاطبین به ویژه دانش‌آموزان ونسل جوان است.لیزر انگشتی


لیزر انگشتی Laser Finger Beams

هر آنچه در ذهن خود دارید در فضا منتشر کنید!

تکنولوژی جدید و بی نظیر در انتظار شما

با لیزر انگشتی دیگران را متحیر کنید!

این محصول جالب دارای ۴ انگشتر می باشد که به انگشتان دست شما بسته می شوند و هر کدام از آنها دارای LED با رنگ های مختلف هستند. پس از بستن انگشتر های لیزری بر دست خود فقط کافیست در تاریکی شب و یا محیط های تاریک یا نیمه تاریک دست خود را حرکت دهید تا امواجی از رنگ ها با حرکت دست شما در فضا رسم شود، همچنین می توانید نوشته ها و اشکال مورد علاقه خود را در فضا ترسیم نمایید و حیرت مشاهده کنندگان را برانگیزید.
همچنین با این محصول می توانید در مهمانی ها و مجالس هم لحظات خوشی را رقم بزنید، زیرا از انگشتر لیزری بیمز می توانید به عنوان رقص نور بر روی دیوار هم استفاده نمایید، فقط کافیست محیط شما نیمه تاریک یا تاریک باشد تا با حرکت انگشتان خود بر روی دیوار رقص نور فوق العاده زیبایی را ایجاد نمایید. 

مشخصات لیزر انگشتی :
- دارای چهار انگشتر لیزری در رنگ های قرمز، آبی، سبز و سفید
- دارای بسته بندی اورجینال وکیومی
- قابل استفاده در تمام محیط های نیمه تاریک و تاریک
- قابل استفاده برای ترسیم متن و اشکال مختلف در فضا و رقص نور بر روی دیوار
- استفاده از باطری ریز AG3 که در تمام مغازه ها و ساعت فروشی ها به راحتی یافت می شود

با آمار جهانی فروش در هر 48 ثانیه یک عدد!!


وضعیت HIV / AIDS   در ایران بنابر گزارش سازمان بهداشت جهانی

شمار تخمینی از مردمی كه با ویروس ایدز / بیماری ایدز زندگی می كنند و درگیرند.

 در سال 2001 و طی سه ماهه اول 2002، UNAIDS و WHO با همكاری ملل مختلف شروع به كار كردند و توسط نهادهایی محاسبات رایجی را جهت برآورد شمار مردم درگیر با ایدز انجام دادند. این محاسبات بر اساس برآوردهای قبلی به چاپ رسیده در سالهای 1997 و 1999 پایه ریزی شده است و اخیراً به نظارت در مورد ایدز در جوامع مختلف منجر گردیده است. یك علم روش شناسی پیشرفته در امور شراكتی و مشاوره ای به همراه یك گروه بین المللی تشكیل یافته از متخصصین جهت برآوردهای جدیدی از شیوع و بروز ویروس ایدز (HIV ) و مرگ ومیر ناشی از ایدز و همچنین بررسی تعداد كودكانی كه از طریق مادرانشان با ویروس ایدز تماس پیدا كرده اند و دچار عفونت شده اند، مورد استفاده قرار گرفت. طرح های برنامه ریزی مختلف نیز جهت تخمین شیوع این ویروس در كشورها و همچنین در سطح پایینتری همه گیری منتشر یا محدود منطقه ای این بیماری استفاده شدند. برآوردهای معمول نتوانستند یك شمار قطعی و قابل قبولی در مورد عفونت ها بدهند. نتیجتاً آنها از روشی استفاده كردند كه تا اندازه ای به طور دقیق برآوردهای خوب و دقیقی را در مورد بیماری های همه گیر در كشورهای خاص ثبت كرده بود. بهر حال در این برآوردها تجدید نظرهای اساسی و پایداری به انجام رسید و همچنین كشورهای مختلف سیستم های نظارتی خودشان را اصلاح و اطلاعات بیشتری را جمع آوری كردند.

در این گزارش، بزرگسالان را چه مرد و چه زن، از سن 15 تا 49 سالگی در نظر گرفته اند. این محدودة سنی، افرادی را كه در سنین فعال جنسی خود بسر می برند پوشش می دهد. در حالیكه خطر عفونت با HIV مشخصاً تا بعد از 50 سالگی نیز ادامه دارد و اكثر این افراد بخاطر رفتارهای پرخطرشان در این سن عفونی می شوند. پس همانطور كه ذكر شد برای محاسبات شیوع HIV در بزرگسالان، محدودة سنی 15 تا 49 سالگی در نظر گرفته شد.

□ شمار تخمینی بزرگسالان و كودكانی كه مبتلا به ویروس ایدز / بیماری ایدز هستند (تا پایان سال 2001)

این تخمین ها همه مردمی كه  تا  پایان سال 2001 ایدز داشته و یا علائم پیشرفته ایدز را داشته و زنده مانده اند را شامل می شدند.

بزر گسالان و بچه ها           20000

      بزرگسالان (49-15)       20000    میزان در صد بزرگسالان (%)     >0.1

  زنان (49-15)           5000

         كودكان (15-0)        >200

□ شمار تخمینی مرگ های ناشی از ایدز

شمار تخمینی مرگ و میر ناشی از بیماری ایدز در طی سال 2001 در بزرگسالان و كودكان

مرگ و میر در 2001                      290

□ شمار تخمینی از كودكانی یتیم

 كود كان یتیم زنده زمان حال

شمار تخمینی كودكانی كه پدر یا مادر یا هر دو والدین خود را به علت ابتلا به ایدز از دست داده اند و كمتر از 15 سال سن دارند

(تا پایان سال 2001)

 

نظارت جهانی گروه كاری WHO/UNAIDS بر AIDS / HIV  و STI (عفونت های انتقالی از راه جنسی)

نظارت جهانی بر AIDS / HIV و STI یك تلاش مشترك بین WHO و UNAIDS است. این گروه كاری، فعالیت خود را در نوامبر سال 1996 آغاز كرد و هم اكنون نیز به فعالیت های خود ادامه می دهد. اولین كار عینی این گروه تقویت فعالیت ها و ساختارهای ملی ـ منطقه ای و جهانی در نظارت و آگاهی دادن بهتر در زمینه AIDS / HIV و STI است. به همین منظور این گروه با برنامه ریزان ملی ایدز یك تعداد از مؤسسات و گزارشات ملی و بین المللی همكاری نزدیكی دارد.

هدف از این مشاركت جمع آوری بهترین اطلاعات قابل دسترسی و پیشبرد كیفیت اطلاعات مورد نیاز جهت رسیدن به تصمیم گیری و برنامه ریزی ملی منطقه ای و جهانی است.

مطابق این چهارچوب، این اوراق مستند اكثر اطلاعات جدید و اختصاصی كشورها در مورد شیوع AIDS /HIV را با اطلاعات رفتاریی (از جمله روابط جنسی اتفاقی و استفاده از كاندوم ) كه می توانند انتقال ویروس ایدز را ریشه كن كنند تطبیق می دهند.

بسیاری از اطلاعات توافق شده نسبت به نشانگرها در بسیاری از كشورها در سال 2001 قابل دسترس نبود كه این دور از انتظار نیست.

البته این اوراق مستند تجدید شده شامل یك تعداد اطلاعات با ارزشی هستند كه اجازه و امكان شناسایی درست در زمینه موجودیت برنامه ها و مقایسات بین كشورها و مناطق مختلف را می دهند. همچنین موقعی كه برنامه ریزی و اجراء سیستم های نظارتی تصحیح شد این اوراق مستند ممكن است بتوانند ابزاری برای شناخت پتانسیل درونی شركای جنسی باشند.

این اوراق مستند می توانند اطلاعات خوب و قابل دسترسی برای گروه WHO/ UNAIDS در زمینه نظارت جهانی STI و AIDS / HIV باشند. بنابراین این گروه كاری می خواهد كه همه مدیران برنامه ریزی و متخصصین ملی و بین المللی را در جهت رساندن اطلاعات اضافی به آنها تقویت كند , در نتیجه اطلاعات قابل دسترس می شوند. اعضای این گروه همچنین هر پیشنهادی را برای كسب اطلاعات اضافی در جهت مثمر ثمر بودن تصمیم گیری و برنامه ریزی ملی یا بین المللی می پذیرند.

 

ارزیابی موقعیت اپیدمیولوژیكی (علم همه گیر شناسی)

اساس اطلاعات گزارش شده به این ترتیب است كه بیماری همه گیر ایدز در ایران در حال افزایش است و این گزارشات بصورت یك اخطار عمل می كنند. بر طبق گزارشات برنامه ریزان ملی ایدز 1159 مورد جدید شناخته شده از عفونت ویروس ایدز و موارد بیماری ایدز در سال 2001 دیده شده كه افزایش 3 برابری را در مقایسه با سالهای 99 و 2000 نشان می دهد.

این افزایش قابل توجه یادآور بروز اتفاق غم انگیز قبلی كه در سال 1997 به وقوع پیوست می باشد همان زمانیكه شمار بیماران ایدزی به 815 نفر رسیده بود.

مصرف كنندگان داروهای تزریقی (IDUs) این بیماری را به طور همه گیری در ایران پیش می برند. در سال 2001، 64% از محل بیماران ایدزی را IDUs شامل بودند. اطلاعات در زمینه شیوع خونی HIV نشان می دهد كه IDUs بیشترین میزان عفونت را در مقایسه با دیگر گروههای آزمایش شده دارند.

IDUs كه در سال 1996 جواب آزمایش آنها + شده بود شیوعی در حدود 7/5% از كل موارد ایدز را در سال 96 داشته اند و 7/1% نیز در سال 97 بوده است. این اطلاعات به خاطر عده ای از IDUs كه در زندان یه سر می برند، متغیر است.  پس این موضوع تعجب آور نیست كه میزان زندانیان مبتلا به ایدز در سال 1999 نسبت به 1996، شش برابر افزایش یافته باشد. بعلاوه ما با آزمایشات زیادی در مورد ویروس ایدز كه جواب مثبت داشته اند، برخورد كرده ایم كه وابسته به یك مركز مشاوره ای آزمایش داوطلبانه بود. این مركز از مصرف كنندگان دارو ها حمایت می كند و حدوداً در سال 1999 برپا شد و هم اكنون در صدهای سالیانه قابل بررسی عفونت های ویروس ایدز را محاسبه می كند. میزان شیوع بدست آمده در مورد ویروس ایدز در این مركر در سال 1999 در حدود 3%، در سال 2001، 4% بوده است.

افزایش قابل توجهی از كل تعداد موارد STD (بیماری های انتقال یافته از راه جنسی) گزارش شده در ایران طی سالهای 95 تا 98 وجود داشته است. به این نتیجه رسیده اند كه كاندیدیازیس، تریكومونازیس، كلامیدیا و گنوره آ، چهار عامل اصلی هستند كه 60% از موارد تشخیص داده شده از این بیماری را شامل می شوند.

نقشه های مراكز حفاظتی ایدز:

نقشه توزیع جغرافیایی مراكز حفاظتی ایدز برای گروههای جمعیتی مختلف ممكن است در تفسیر پوشش ملی سیستم نظارتی ایدز و همچنین شرح اختلاف روند و سطح شیوع در این مناطق كمك كننده باشد. گروه كاری

 WHOUNAIDS   برای نظارت جهانی STI و AIDS / HIV  در مشاركت با گروه نقشه كشی برای توزیع سلامتی WHO و بیماری های قابل بررسی، نقشه هایی را می سازند تا محل قرارگیری و شیوع ویروس ایدز در مراكز حفاظتیِ وابسته به تراكم جمعیتی، مناطق شهری بسیار بزرگ و راههای ارتباطی را مشخص سازند.

روشها و برنامه ها در نظارت حفاظتی قبل از زایمان و تولد، برای كشورهای با شیوع بیشتر یا شیوع در جمعیتهای منتخب در بعضی كشورهای با بیماری های همه گیر متمركز فوق برنامه های جدیدی به حساب می آیند. این موارد برای كشورهایی كه اطلاعات كافی دارند امكان پذیر خواهد بود.

موارد گزارش شده از ایدز

گزارشات سالانه از ایدز

در پی پیشنهادات WHO و UNAIDS ، گزارش در مورد ایدز در اكثر كشورها انجام می شود و اطلاعاتی از موارد ایدز در سطح ملی گردآوری و به WHO فرستاده می شود و بعد اینها به سیستم های نظاریتی تغییر دهنده كیفیت گزارش می شوند. به طور قابل توجهی مقدار این گزارشات از كشوری نسبت به كشور دیگر فرق می كند. كمی میزان گزارشات در كشورهای در حال توسعه عادی است و سبب تضعیف مراقبتهای حفظ سلامت و سیستم های اپیدمیولوژی می شوند. بعلاوه كشورها از تعریفهای متفاوتی نسبت به ایدز استفاده می كنند. یك مشكل اصلی گزارش در مورد ایدز اطلاعاتی است كه به ما در مورد طرح های انتقال و حدود میزان عفونت ها می دهد. چون تقریباً مربوط به 5 تا 10 سال اخیر است در نتیجه فقط برای آگاهی دادن در مورد عفونت های ایدز جدید مفید واقع می شوند.

با وجود این بیانات این گزارش بعنوان یك ابزار دفاعی مهم تلقی می شود و در تخمین میزان شیوع ایدز و برای برنامه ریزی كوتاه مدت خدمات حفظ سلامت مفید است. همچنین این گزارشات در زمینه آمارگیری و صفات جغرافیایی جوامع تأثید پذیر و اهمیت ارتباطی خطرات متنوع موجود، اطلاعاتی را فراهم می كند. در بعضی شرایط، گزارشات ایدز می توانند برای تخمین سریعتر طرحهای عفونت HIV با بهره گیری از محاسبات قبلی استفاده بشوند. گزارشاتِ در مورد ایدز و مرگ و میر ناشی از ایدز شدیداً در كشورهای صنعتی با معرفی HAART (درمان ضد ویروسی بسیار فعال) كاهش داشته اند.

طرق انتقال ایدز:

هترو: تماسهای دو جنس مخالف

Homo/Bi: تماسهای جنسی بین دو مرد

IDV: مصرف كنندگان داروهای تزریقی. این طرز انتقال موارد دیگر رفتارهای پرخطر را نیز شامل می شود كه گزارش شده اند. منظور داروهای تزریقی

Blood خون: خون و محصولات خونی

Perinatal جنینی: انتقال مادر به فرزند در حاملگی، تولد زایمان یا شیر دادن.

NS مواد ناشناخته و غیر اختصاصی

عفونتهای انتقال یافته از راه جنسی قابل درمان:

یك طرز انتقال پیش  غالب در HIV و STI آمیزشهای جنسی است. طرح و مقیاسهای جلوگیری از انتقال جنسی در STI و HIV مشابهند و جزو اهداف گردهمایی ها به حساب می آیند. بعلاوه؛ یك مدرك قوی حمایت می كند از این موضوع كه مكانیسم های  بیولوژیكی  (زیست شناسی) مختلف در مورد STI، انتقال HIV را در افزایش عفونت های HIV ، استعداد عفونت به HIV كمك می كنند. همچنین مشاهده كاهش شدید مقدار تراكم ویروس ایدز در ترشحات دستگاه تناسلی بعد از درمان مهم و قابل توجه است. روشهای آگاهی دهنده در مورد STI می توانند اطلاعات قابل قبولی را در زمینه انتقال جنسی ایدز و تماس شدید در ملاحظات رفتاری و همچنین در پیشبرد استفاده از كاندوم فراهم بكنند.

سرویسهای خدماتی كلینیكی و پزشكی در مراقبت از STI یك نقطه دسترس مهم برای مردم در خطرات بزرگ برخاسته از ایدز و STI هستند. البته نه فقط در زمینه تشخیص و درمان، بلكه همچنین در مورد اطلاعات و آموزش و افزایش آگاهی ها. در نتیجه كنترل و جلوگیری از STI بعنوان یك طرح و برنامه عظیم در جلوگیری و پیشگیری از عفونت های ویروس ایدز بیماران ایدزی شناخته شده است. یكی از بنیان های كنترل STI مدیریت و برنامه ریزی درمانی كافی با بیماران علامت دار STI است كه شامل تشخیص و درمان و آموزش سلامت فردی و مشاورات پیشگیری از بیماری و اخطار و اطلاع رسانی به شركای جنسی است. نتیجتاً قسمت های مختلف طرح اطلاع رسانی در مورد كنترل STI همچنین می توانند اطلاعاتی را در زمینه جلوگیری و پیشگیری از HIV در یك كشور فراهم بكنند.

نشانگرهای مراقبت و خدمات درمانی بهداشتی:

برنامه های پیشگیری از ایدز وابسته است به تلاشهای دو طرفه مراقبت و حمایت در مورد آنهایی كه درگیر با ویروس ایدز و بیماران ایدزی هستند و همچنین بستگی به پیشگیری هدفمند برای همه مردم آسیب پذیر در برابر عفونت دارد. این خیلی مشكل است كه محدودة وسیعی از فعالیت ها را بوسیله یك یا فقط تعداد كمی نشانگر

(indication) جمع آوری و برداشت كنیم. هرچند كه یك نمونه از نشانگرهای مراقبت سلامتی خوش ساخت می تواند در شناسایی كلی توانایی ها و ضعف های سیستم های سلامتی بهداشتی كمك بكند. نشانگرهای اختصاصی، همانگونه كه در غربالگری خون و آزمایشات ایدز در دسترس اند برای اندازه گیری ظرفیت خدمات بهداشتی كمك كننده هستند ودر مورد نتایج گزارش شده در مورد AIDS / HIV پاسخگو هستند.

دانش و آگاهی و رفتار:

در اكثر كشورها علم همه گیر شناسی در مورد ویروس ایدز بوسیله رفتارهایی كه (از جمله: شركای جنسی متعدد و استفاده از داروهای تزریقی) افراد را در معرض خطر عفونت قرار داده پیش می رود. اطلاعات در زمینه دانش و سطح این رفتارهای خطرناك بیان شده در مورد AIDS / HIV در تشخیص جمعیتهای درگیر با خطر عفونت به ایدز و همچنین در درك بهتر پویایی علم همه گیر شناسی (اپیدمیولوژی) بسیار مهم و اساسی هستند. این اطلاعات بحرانی در ارزیابی تغییرات اضافی بعنوان نتیجه ای از تلاشهای پیشگیری هستند. یكی از اهداف اصلی دومین دوره سیستمهای نظارتی ویروس ایدز، پیشبرد یك سیستم استاندارد از نشانگرها است كه در راهنمای ملی تعریف شده (مرجع: برنامه ریزان ملی ایدز، راهنمایی جهت آگاهی و آموزش، 00/17/ UNAIDS ) و ارزیابی منظم رفتارهایی كه روندهایی را در رفتار مورد ارزیابی قرار می دهند و مداخله و همفكریهایی را مد نظر دارند.

نشانگرها در زمینه آگاهی دادن و همچنین تصورات غلط یك پیش نیاز مهمی برای برنامه های پیشگیری هستند تا دانش مردم را دربارة انتقال جنسی بیماریها افزایش بدهند و بر تصورات غلط و بی میلی نسبت به تغییر رفتارها غلبه كنند. نشانگرها در زمینه رفتارهای جنسی و پیشبرد رفتارهای جنسی سالم، هسته برنامه ریزی ها در مورد ایدز هستند. بویژه با جوانانی كه هنوز از نظر جنسی فعال نیستند یا فعالیت جنسی آنها در حال حاضر آغاز شدن است چون اینها بیشتر متمایل به تغییر رفتار هستند تا بزرگترها.

نشانگرهای پیشگیری:

كاندوم های زنان و مردان فقط ابزار قابل دسترسی هستند كه می توانند از انتقال جنسی ویروس ایدز و دیگر بیماری های STI جلوگیری كنند. افرادی كه بیشتر در معرض خطر انتقال جنسی HIV قرار می گیرند، باید از كاندوم های با كیفیت بالا بهره مند شوند. فعالیت های تكمیلی برنامه های ایدز احتماا دسترسی بیشتر به كاندوم را افزایش می دهد. این فعالیت ها باید مستقیماً به مناطق دارای مشكل ارجاع داده شوند تا در آنجا به آگاهی مردم رسانده شوند. نشانگرهای احتمال دسترسی به كاندوم را آسان می سازند اگر چه حتی اگر كاندوم ها به طرز وسیعی در دسترس باشند باز به این معنی نیست كه همه مردم می توانند به آنها دسترسی پیدا كنند.

منابع:

اطلاعات موجود در این اوراق مستند اپیدمیولوژیكی از منابع متعدد و مختلفی جمع آوری می شوند كه شامل گزارشات جهانی منطقه ای و كشوری و مدارك و مقالات منتشر شده و پوسترها و همایش ها كه در كنفرانسهای بین المللی و براوردهای حاصل از WHO/ UNAIDS و دیگر آژانسهای كشوری هستند. این قسمت شامل یك لیست از منابع مربوطه است كه برای آمارسازی اوراق مستند استفاده می شوند. منابع قابل دسترسی دیگر همان سیستمهای انتخاب شده ملی در وب سایت های اینترنتی می توانند باشند كه شامل اطلاعاتی اضافی در مورد STI و ایدز هستند و به طور منظم نیز تجدید می شوند. هر چند كه WHO و UNAIDS درست و كامل بودن این سایت ها را تضمین نمی كنند و مسؤول خسارت های وارده از استفاده از این سایت ها نخواهد بود.

برچسب ها: سازمان بهداشت جهانی و ایدز، انسان های موفق چه خصوصیاتی دارند، انسان های موفق، راز موفقیت، چگونه انسان موفقی شویم، روش های موفق شدن، چگونه در زندگی خود انسان موفقی شویم، در زندگی چکاری انجام دهیم تا موفق شویم، روش های موفقیت یک انسان، روش های موفقیت، موفقیت، چگونه در زندگی ادم موفقی شویم، ایدز، تحقیق در مورد ایدز، تحقیق در مورد بیماری ایدز، چگونه مبتلا به ایدز میشویم، بیماری ایدز، مقاله در مورد ایدز، ایدز و خطرات ان، چگونه مبتلا به بیماری ایدز میشویم، مشخصات بیماری ایذز،
نوشته شده در تاریخ شنبه 30 اردیبهشت 1391 توسط محمد دهقان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : تم 98