تبلیغات
عمومی - آزمون بهره هوشی

عمومی
این وبلاگ کاملا اسلامی و بدون هیچ تخلفی میباشد

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور


آموزش کشف گزینه صحیح

کتاب تکنیکهای طلایی تست زنی در کنکور

شما تا 25% بيشتر از كساني كه به اين روش آگاهي ندارند تست خواهيد زد.

حتي اگر يك روز به كنكور مانده فرصت را از دست ندهيد

به همراه هدیه نفیس تقویت حافظه استاد نصرت

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .
براي اثبات كارآيي اين روشها به اختصار اشاره ‏مي‏كنيم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبناي دانش خويش درست علامت بزنيد و 20% بقيه را با روشهای ارایه شده در این مجموعه علامت بزنيد، امتياز شما به جاي 80% به رقم باور نكردني 6/99% خواهد رسيد.

همينطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشيد و نصف ديگر را با كمك تكنيك هاي ارایه شده علامت بزنيد رتبه شما از 50% به 7/84% افزايش ‏مي ‏يابد.
دكتر عباسپور (رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، يعني افزايش مهارت هاي تست زني ضريب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره 18574
این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.
محتوای این مجموعه در زیر توضیح داده شده است. توجه کنید که مطالب این مجموعه را نمی توانید در بسته های دیگر پیدا کنید.

محتوای مجموعه :

1-لوح همراه که شامل:

استراتژي ها و تاكتيك هاي تست زني با كمترين معلومات
به كمك روشهاي هفت گانه كشف گزينه صحيح
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و منطق فازي
آشنايي كامل با روانشناسي طراحان سوالات كنكور
آشنايي كامل با روشهاي صحيح تست زني
تشخيص تفاوت بين تست هاي استاندارد و غير استاندارد
روشهاي كاهش اظطراب و استرس
افزايش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
آموزش مديريت زمان و تقسيم بندي زماني صحيح
همراه با بيان اسرار موفقيت N.L.P
آموزش بصورت گویا و قابل فهم
بهمراه حل نمونه سوالات كنكورهاي سالهاي قبل با اين روش
و ................
ياد آور مي شويم روشهاي ارائه شده در اين مجموعه، هيچ مغايرتي با معلومات شما نداشته بلكه بهترين مكمل مي باشد. شما ميتوانيد اين روش را در آزمونهاي تستي به اجرا گذارده و از نتايج فوق العاده آن لذت ببريد تا صحت كاربرد آن بر شما روشن گردد.

2-کتاب تکنیکهای طلایی تست زنی در کنکور  شامل:

این کتاب حاصل زحمات سالها تجربه، مشاوره ومدیریت مؤسسات علمی آموزشی آزاد و همچنین برنامه ریزی در مقاطع مختلف تحصیلی بوده است.
در این کتاب به مباحثی در زمینه اصول مشاوره - برنامه ریزی کوتاه مدت وبلند مدت - تعریف یادگیری - آمادگی برای کنکور - نقش دانش‌آموز در برنامه ریزی وروشهای یادگیری و... اشاره شده است. در این کتاب سعی شده بیشتر از تجربیات اساتید وارتباطات زیادی که با دانش‌آموزان  داشته‌اند استفاده شود.
در نگارش این کتاب سعی ما از همان ابتدا این بود که با زبانی ساده به بیان مفاهیم واصطلاحات پیچیده این علم بپردازیم وهدف ما بیشتر ارتباط بهتر با مخاطبین به ویژه دانش‌آموزان ونسل جوان است.لیزر انگشتی


لیزر انگشتی Laser Finger Beams

هر آنچه در ذهن خود دارید در فضا منتشر کنید!

تکنولوژی جدید و بی نظیر در انتظار شما

با لیزر انگشتی دیگران را متحیر کنید!

این محصول جالب دارای ۴ انگشتر می باشد که به انگشتان دست شما بسته می شوند و هر کدام از آنها دارای LED با رنگ های مختلف هستند. پس از بستن انگشتر های لیزری بر دست خود فقط کافیست در تاریکی شب و یا محیط های تاریک یا نیمه تاریک دست خود را حرکت دهید تا امواجی از رنگ ها با حرکت دست شما در فضا رسم شود، همچنین می توانید نوشته ها و اشکال مورد علاقه خود را در فضا ترسیم نمایید و حیرت مشاهده کنندگان را برانگیزید.
همچنین با این محصول می توانید در مهمانی ها و مجالس هم لحظات خوشی را رقم بزنید، زیرا از انگشتر لیزری بیمز می توانید به عنوان رقص نور بر روی دیوار هم استفاده نمایید، فقط کافیست محیط شما نیمه تاریک یا تاریک باشد تا با حرکت انگشتان خود بر روی دیوار رقص نور فوق العاده زیبایی را ایجاد نمایید. 

مشخصات لیزر انگشتی :
- دارای چهار انگشتر لیزری در رنگ های قرمز، آبی، سبز و سفید
- دارای بسته بندی اورجینال وکیومی
- قابل استفاده در تمام محیط های نیمه تاریک و تاریک
- قابل استفاده برای ترسیم متن و اشکال مختلف در فضا و رقص نور بر روی دیوار
- استفاده از باطری ریز AG3 که در تمام مغازه ها و ساعت فروشی ها به راحتی یافت می شود

با آمار جهانی فروش در هر 48 ثانیه یک عدد!!


آزمون بهره هوشی

پنج  راه برای افزایش هوش

از بین تمام موضوعاتی که کنجکاوی جامعه ی نوین بشری را برانگیخته است، هیچ کدام به جذابیت هوش نیست. واژه "هوش" هم به وسیله ی افراد متخصص و هم توسط افراد معمولی چنان به کَرات به کار می رود که معنای آن بدیهی تلقی شده و از قراینی که همراه آنها به کار رفته، استنباط می گردد حتی میان متخصصان هم تعریف واحدی برای آن وجود ندارد ؛ زیرا واژه ی "هوش" یک اسم است، یعنی کلمه ای که بر شیء یا چیزی با مشخصات یا اوصاف معین دلالت دارد. هوش امری بسیار پیچیده و انتزاعی است که ویژگی های معینی مانند سبک و سنگین، قرمز و آبی ندارد.

هدف از این آزمون نه تنها ارائه ابزاری برای اندازه گرفتنبهره ی هوشی (I.Q) است بلکه طرح اطلاعات مهمی در خصوصهوش انسان است که برای شما کاربر محترم ارزشمند خواهد بود؛ زیرا به شما کمک می کند تا به خود ادراکی و تجزیه و تحلیل عمیق تر توانایی خویش برای مقابله با معضلات جامعه ای که در آن به سر می برید دست یابید.


شرایط پاسخ گویی

این آزمون برای اندازه گرفتن هوش طراحی شده است. اگر سن شما یازده سال یا بیشتر است می توانید در این آزمون شرکت کنید. فقط زمانی  به سؤالات آزمون پاسخ دهید که با نشاط  و سرحال هستید. حتماً در جایی ساکت، راحت و با نور کافی به سؤالات پاسخ دهید. لطفاً محدودیت زمانی را رعایت کنید و در هنگام پاسخگویی به سؤالات با هیچ فردیمشورت نکنید.

توجه: گرچه آزمون مذکور، ضریب نسبتاً صحیحی از هوش شما را در اختیارتان قرار می دهد، ولی بسیاری از جنبه های دیگر ذهن انسان مانند خلاقیت، استعداد، موسیقی و مهارت های روانی – حرکتی نیز وجود دارند که آزمون بهره ی هوشی آنها را اندازه نمی گیرد.


دستورالعمل ها را بخوانید :

الف ) راهنمای اجرای آزمون

- این آزمون ترجیحاً برای رده سنی 11 تا 16 سال قابل اجراست. ولی افراد دیگر هم می توانند در این آزمون شرکت کنند.

- 45 دقیقه فرصت دارید که به 60 سؤال پاسخ دهید. از این محدوده ی زمانی فراتر نروید.

- به همه ی سؤال ها پاسخ دهید. اگر پاسخ را نمی دانید حدس بزنید. هیچ سؤالی را بدون پاسخ باقی نگذارید.

- اگر چنین به نظر می رسد که سؤالی بیش از یک پاسخ دارد یا اصلاً پاسخ صحیحی ندارد گزینه ای را انتخاب کنید که به نظر شما بهترین است. این سؤال ها عملاً طوری طراحی شده اند که توانایی تفکر و استدلال شما را بیازمایند.

ب ) نمونه ی سؤال ها


نمونه سؤال های زیر را پیش از شروع آزمون به دقت بخوانید:

1 – در برخی از سؤال ها از شما خواسته شده است که مقایسه ای انجام دهید.

مثال : نسبت قایق به آب مثل نسبت هواپیما است به :

خورشید – زمین – آب – آسمان – درخت

پاسخ : آسمان صحیح است. قایق در آب حرکت می کند. این امر را می توان با هواپیمایی مقایسه کرد که در آسمان حرکت می کند. همچنین شما باید طرح هایی را با یکدیگر مقایسه کنید.

مثال : نسبت       به        مثل نسبت       است به :

الف)       ب)    ج )    د )    ه) 

پاسخ : گزینه (ج) صحیح است. دایره ای که به دو قسمت تقسیم شده، می توان با مربعی مقایسه نمود که آن نیز به دو قسمت تقسیم شده است.

2 – در برخی از سؤال ها، گروهی از پنج شیء به شما داده خواهد شد. چهارتای آنها وجه اشتراکی خواهند داشت ؛ یعنی به طریقی مشابه یکدیگر خواهند بود. از شما خواسته خواهد شد که شیء را که با چهارتای دیگر تشابه ندارد، انتخاب کنید.

مثال : کدام یک از این پنج شیء کمترین شباهت را با چهار مورد دیگر دارد ؟

سگ – اتومبیل – گربه – پرنده – ماهی

پاسخ : اتومبیل صحیح است. بقیه همگی موجودات زنده هستند. اتومبیل، موجود زنده نیست.

مثال : کدام یک از این پنج طرح کمترین شباهت را با چهار مورد دیگر دارد؟

الف )    ب )    ج)    د)    ه) 

پاسخ : گزینه ی ( د ) صحیح است. بقیه ی گزینه ها همگی از خطوطی راست تشکیل شده اند. دایره، خط منحنی است.

3 – در برخی از سؤال ها، اعداد یا حروفی به شما ارائه می شود که دارای نظمی معین هستند. ترتیب این اعداد یا حروف از الگوی معینی پیروی می کند، اما یکی از آنها با این نظم و ترتیب جور در نمی آید. شما باید آن را که با الگوی ترتیب بقیه همخوانی ندارد انتخاب کنید.

مثال : کدام یک از این اعداد به گروه زیر تعلق ندارد؟

13 – 11 – 10 – 9 – 7 – 5 – 3 – 1

پاسخ :10 صحیح است. اعداد فرد که از 1 شروع شده ؛ به ترتیب آمده اند. عدد 10 زوج است که با این گروه جور در نمی آید.

4 – همچنین شما باید برخی مسائل را حل کنید.

حل این مسائل مستلزم دانش ریاضی عمیق و پیچیده نیست بلکه این مسائل میزان منطقی بودن شما را می آزمایند؛ یعنی کیفیت درست فکر کردن شما را می سنجد. شما حالا آماده شروع آزمون هستید. هر سؤال  را به دقت بخوانید و حروف گزینه ی صحیح یا عددی را که انتخاب کرده اید علامت بگذارید.

شروع

برچسب ها: آزمون بهره هوشی، چگونه از هوش خود بهره ببریم، اموزش بهره بردن از هوش خود، چگونه از هوش خود بهره زیاد ببریم، انسان های موفق چه خصوصیاتی دارند، انسان های موفق، راز موفقیت، چگونه انسان موفقی شویم، روش های موفق شدن، چگونه در زندگی خود انسان موفقی شویم، در زندگی چکاری انجام دهیم تا موفق شویم، روش های موفقیت یک انسان، روش های موفقیت، موفقیت، چگونه در زندگی ادم موفقی شویم،
نوشته شده در تاریخ شنبه 30 اردیبهشت 1391 توسط محمد دهقان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : تم 98